APS PALET VE AMBALAJ SANAYİ
     Kendi branşında kaliteli ürün çeşitleri ve başlı başına markalaşmış ismimizle müşterilerimize teknolojik imkanlarımızla hizmet vererek Avrupa standartlarına uygun, takım çalışması ve özgüvenimizle mamullerimizi üretip sizlerin isteği doğrultusunda çeşitli ebatlarda üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 Bunun yanı sıra teknolojiye ayak uydurup ürettiğimiz paletlerin daha seri ve daha kaliteli olması açısından çeşitli palet çakım makinelerimizle huzurunuzdayız.

 Müşterilerimizin memnuniyeti bizim kalite politikamızın vazgeçilmezidir. Sizleri düşünerekten siparişlerimizin zamanında teslimatını sağlamak amacı ile ulaşım kolaylıklarımızla da hizmetimizi devam ettirmekteyiz.

 Ben ve şirket çalışanlarımız bilgi paylaştıkça çoğalır ilkesi ile bu sektörde varız dedik ve tam bir takım çalışması ile her gün daha iyiye ve ileriye dönük çalışmalarımızı talimatlara ve prosedürlere uygun olarak çevre ve insan sağlığını korumak için el birlik olduk. Hep birlikte çalıştık, ürettik ve sizlerin beğenisine sunduk.

 Başarıya ulaşabilmek için takım çalışması ile ilk adımı biz 1980 yılında atmış bulunmaktayız. Geriye dönüp baktığımızda her gün bizim bir tecrübemizdir. 28 yılı aşkın süredir. Bu tecrübemizle ahşap palet üretimimizi yurt dışınada taşımaktayız ve taşıyoruz.

 APS PALET SAN. olarak üretimlerimizi 4000 m2 açıkalan, 1500 m2 kapalı alan üzerinde 50 kişiyi aşkın deneyimli ve tecrübeli personelimizle ahşap palet ve ahşap ambalaj üretimimizi devam ettirmekteyiz. Kendi imkanlarımız doğrultusunda 1980 yılından bu yana teknolojiyi ve tecrübemizi birleştirerek sizlerinde istekleri doğrultusunda özgün tasarımlarımızla üretmiş olduğumuz paletlerimizi markalaştırmış bulunmaktayız.

 Palet çıkış kapasitemiz günlük 1000 - 1250 arasıdır. Aylık 30.000 - 37.500 olmaktadır. Tabi ki üretimlerimiz uzman kontrolleri ile denetlenmektedir.

APS PALET Sanayi daima kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin yanında olacaktır. Teklif ve görüşlerinizi bekliyoruz.

HEDEFİMİZ;

Müşteri memnuniyeti ile çevreyi, çalışanı, insan sağlığını korumak, çalışanlarımızın bilgi paylaştıkça çoğalır ilkesi ile daima kalitede öncü olmayı hedef, amaç ve ilke edinmiş bulunmaktayız. 

UNUTMAYINKİ SİZİN ÜRÜNÜNÜZÜ TAŞIYACAK BİR APS PALETİ MUTLAKA VARDIR.

Biz her zaman varız ve sizlerinde değerli teklifleriyle VAR OLACAĞIZ!...